تبلیغات
دانشگاه خیلی آزاد اسلامی . واحد فیروز كوه - گونه های دانشگاهی

دانشگاه خیلی آزاد اسلامی . واحد فیروز كوه
 
azad islamic university . firuzkuh branch

تو این پست به بررسی سه گونه موجود عجیب می پردازیم ( اگر شما هم چیزی دستگیرتان شد در بخش نظرات به آن اشاره فرموده تا مورد بررسی قرار گیرد )به ترتیب چگونگی نشستن در کلاس :

1- بچه درسخوان : این موجود از آن موجوداتی است که آینده ساز مملکت می باشد و در ردیف اول یا دوم می نشیند ، همیشه خودکار و جزوه و کتاب با خود به همراه دارد با استاد در مورد مسائل درسی حرف می زند وسوالات درسی می پرسد ، به استاد یا همکلاسی ها متلک نمی پراند و جایش ثابت وتغییر ناپذیر است هیچگاه تاخیر ندارد ، حتی الامکان در کلاس نمی خندد تنها چیزی که باعث خنداندن آنها می شود مزه پراندن های استاد می باشد، در دانشگاه الاف نمی چرخد ( مگر اینکه عاشق شود ومنتظر سوژه ی مورد نظر باشد ) ، در مدل کیک کشمشی از او به عنوان کشمش یاد می شود ، به معنای واقعی کلمه مثبت است ، تمرین ها را سر موقع تحویل می دهد ، هیچگاه تقلب نمی کند ، کوئیزها را جواب می دهد و فقط توانایی تشخیص سه مسیر را دارد :

1- از منزل تا دانشگاه ( اگر خوابگاهی باشد دوستان او را راهنمایی میکنند) . 2-از در ورودی دانشگاه تا در کلاس .۳- از در کلاس تا سلف . (حتی موقع رفتن به منزل باید آنها را راهنمایی کرد تا راهشان را پیدا کنند ).

۲-نیمه درسخوان : از ردیف سوم شروع می شود وتا دو ردیف آخر ادامه می یابند ، گاهی مشاهده شده که در آینده ی مملکت نقش ایفا می کند ، جزوه و خودکار با خود به همراه دارد ( گاهی اوقات هم با خود کتاب می آورد ).با استاد حرف نمی زند ، متلک های در پیت می پراند ، دروسش را به صورت ناپلئونی پاس می کند ، به معنای واقعی کلمه بی خاصیت می باشد ، فقط فضا را پر می کند ، اغلب با افراد گروه اول مشاهده می شوند ، دوست دارند در هر دو دسته ی اول وسوم شرکت جویند ولی توانایی انجام این کار را ندارند .در مواقع احتیاج تقلب می کند و گاهی گاهی هم تاخیر دارد .

3- حزب والامقامان و مشروطیان و افتادگان (اینجانب مشمول این دسته هستم!!!): در دو ردیف آخر کلاس می نشینند درآینده ی مملکت هیچ نقشی ندارند ، همیشه با خود انواع ابزار سرگرمی و تفریح به همراه دارد مشاهده شده که افراد با ایمانی می باشند و دعای ام یجیب ( البته زمانی که قرار است امتحان بدهند ) می خوانند.همچنین بسیار دوستار موسیقی بوده وهنگامی که استاد اعلام می کند امتحان لغو شده سرودهایی هم از خوانندگان با انواع حرکات موزون انجام می دهند . همیشه در دانشگاه بوده ونقشه ی دانشگاه را هم به صورت خالکوبی بر روی بدن خود دارند . بیشتر در سینما ، بوفه و جاهایی دیگر که نمی توان ذکر کردحضور دارند ، به در و دیوار هم می خندند ، به همه حتی استاد وگروه اول متلک می پراند ، در فعالیت های سیاسی حضور دارد ، و اگر تعلیق نشود ، نمیرد ، در پایان موفق به کسب مدرک معادل لیسانس می گردد.

(لازم به ذکر است : افرادی وجود دارند که خود را در گروه های دیگر جای می دهند که البته پایان ترم با مشاهده ی نمرات مشخص شد که متعلق به آن گروه نبوده ونفوذی می باشند!!!!)

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 بهمن 1389 توسط Armin
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ